Další matematický whiteboard

Do sady zajímavých pomůcek do matematiky jsem si čerstvě přidala Math Whiteboard. Je zaměřený opravdu na matematiku (aritmetiky, algebra, funkce …) a je zadarmo, dokonce i bez účtu a umí zajímavé věci. Je to další aplikace do sbírky aplikací, co počítají samy nebo aspoň skoro samy.

Kombinuje i ruční zápis s automatickým řešením, kreslí grafy, pracuje s posuvníky a ty vnáší do řešení dynamiku. Tabule funguje i na tabletu.

Podrobnosti k ovládání a zápisům najdete v sekci Help. Math Whiteboard je součástí FluidMath https://www.fluiditysoftware.com/

4 Komentářů

 1. Anna Kocianová

  Dobrý večer,
  tak jsem si celý večer hrála a jsem nadšena. Naučila jsem se spoustu věcí. No, měla jsem trošku problém s psaním (např. sinus…).
  Akorát jsem se ještě chtěla zeptat, zda jste si nezkoušela na FliudMath stáhnout bezplatnou zkušební verzi?
  Děkuji za inspiraci.
  S přáním všeho dobrého A. K.

  • Dobrý den, jsem ráda, že se vám whiteboard líbí. Instalovat jsem zatím nic nezkoušela, už vlastně dlouho jsem nic neinstalovala, prakticky vše jedu online😉. Pokud FluidMath vyzkoušíte, tak určitě dejte vědět své zkušenosti. Budu se těšit JR

   PS. Vám špatně bere jen sinus, ale moje jedničky jsou pro něj úplně neřešitelná záležitost, ať je napíšu jakkoli.

 2. Anna Kocianová

  Dobrý den,
  určitě dám vědět. S jedničkou jsem též zápolila. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jedničce dělám opravdu dlouhou nožičku a „bičík“ je krátký.
  S přáním všeho dobrého A. K.

 3. Anna Kocianová

  Dobrý den,
  ještě jsem objevila toto šikovné video:
  https://www.youtube.com/watch?v=el8LnfU0Wx4&t=813s
  Je anglicky, ale dá se to pochopit.
  A. K.

Komentáře jsou vypnuty.