Jak dělali ebook

V občance jsme vyzkoušeli samostatnou práci zase jinak. Tentokrát to byla tvorba prezentace ve formě e-knihy. Kapitolu o obcích a pod jsme rozdělila na 5 částí, které šlo nějak rozumně …