Moje další aktivity

Prý jsem kurátor

Tedy sběratel odkazů. Už tedy ne tak velký jako jsem bývala, ale pořád si schovávám zajímavé odkazy, weby, twitterové účty apod.

Moje sbírky odkazů jsou veřejné, takže se můžete podívat a prohrabat se v nich

Prý jsem lektor

To asi trochu ano. Odškolila jsem toho už docela dost. Témata mých workshopů, seminářů, … se shodují s tématy na webu – matika a online nástroje v různé podobě nebo chcete-li digitální gramotnost v matematice, googlovské věci, iPady a všechno se to proplétá.

Moje prezenční školení najdete hlavně v plzeňském Centru robotiky nebo Krajském centru vzdělávání. V létě mne můžete potkat na Malé Morávce na Letní škole s iPadem, kterou organizuje iŠkolství a Učíme moderně.

Na různých webech, včetně YT najdete řadu záznámů mých workshopů. Bohužel nic nezastarává a nemění se tolik, jako online nástroje, takže řada z nich dnes už není vůbec zajímavých. Z poslední doby (od 2020) najdete záznamy na Učíme online, zúčastnila jsme se velkých online akcí GUG – DIGI Day EDU a G Suite Day, nějaké záznamy najdete i na webu Centra robotiky nebo na YT na kanálu SYPO.

Co se v poslední době ztratilo, jsou různé učitelské konference a setkání. Snad se vrátí svět brzy do normálu a zase se budeme potkávat na GEGfestu, EduStaňkov, Učitelském summitu, Učitel-IN, apod, určitě ale bude BUMeeting. Všechny tyhle akce mne hodně těší, ať už se na nich podílím jako organizátor, lektor nebo jako pouhý účastník.

8. 2. 2022

Strašně fajn je se školení s někým podělit, takový lektorský tandem.

Komentáře jsou vypnuty.